Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne Dijakiewicz

Centrum Stomatologiczno – implantologiczne

Naszym celem jest oferowanie kompleksowego leczenia, koncentrujemy się dodatkowo na tych aspektach terapii, które są najistotniejsze dla długotrwałej satysfakcji pacjenta.
Specjalizujemy się w zabiegach odbudowy kości. Proponujemy naszym pacjentom bardzo atrakcyjną ofertę cenową na leczenie implantologiczne. Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu stosujemy najbardziej uznane na świecie implanty stomatologiczne (implanty zębowe) i systemy implantologiczne.

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i leczniczego. Stosujemy w praktyce klinicznej doświadczenie zdobyte na międzynarodowych i krajowych kursach oraz konferencjach.

Zatrudnieni u nas lekarze są praktykami z wieloletnim doświadczeniem, większość z nich posiada tytuł doktora nauk medycznych.
Na pacjentów czekają lekarze zajmujący się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, chirurgią szczękową, implantologią, protetyką, periodontologią.
Wielką wagę przykładamy też do kompleksowej opieki stomatologicznej dzieci. Oferta, którą kierujemy do najmłodszych, poparta jest długoletnim doświadczeniem w pracy z małymi pacjentami.

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi są bezbolesne dzięki stosowanym metodom znieczulenia komputerowego – WAND oraz znieczulenia pod opieką anestezjologa.

Najnowocześniejszy

sprzęt
Fachowa

opieka
Klimatyzowany

gabinet
Dogodny

parking
Zdjęcia

RTG
Darmowy dostęp

do internetu