58 3432238 centrum@dijakiewicz.pl Polski English


klinikazespółleczenieimplantycennikaktualnościdla lekarzygaleriakontakt

 

Klinika
Zespół
Leczenie
  Chirurgia stomatologiczna
  Stomatologia dziecięca
  Stomatologia zachowawcza
  Leczenie kanałowe
Implanty
  Implanty dentystyczne - lepszy sposób leczenia
  Obdudowa pojedynczego zęba
  Odbudowa kilku zębów
  Odbudowa wszystkich zębów
Cennik
Aktualności
Kontakt

 

 


 

Stomatologia dziecięca

  • Zęby dziecka wymagają szczególnej higieny i profilaktyki oraz regularnych wizyt kontrolnych u dentysty, zazwyczaj co 6 miesięcy, a w przypadku nasilonej próchnicy co 3 miesiące. W naszym Centrum przykładamy szczególną wagę do nauki prawidłowego szczotkowania zębów mlecznych, uzębienia mieszanego i zębów stałych u nastolatków. Naszych nowych małych pacjentów uczymy techniki prawidłowego mycia zębów, rodziców instruujemy odnośnie higieny jamy ustnej i zasad żywienia ich dzieci. Zabiegi leczenia ubytków próchnicowych u maluchów przeprowadzane są całkowicie bezboleśnie, z zachowaniem zasady wcześniejszej adaptacji dziecka do stomatologa i gabinetu. Kładziemy nacisk na regularne zabiegi profilaktyki fluorkowej w postaci lakierów i lakowania zębów.

  • Bezbolesne znieczulenie.

    WAND - to komputerowe znieczulenie, które zapewnia bezbolesność w trakcie jego aplikacji oraz podczas całej wizyty u stomatologa. Najcieńsza igła oraz powolne, stopniowe podanie znieczulenia bez uczucia bólu i nacisku na tkanki miękkie zapewnia komfort i brak stresu odczuwalny zarówno przez dzieci jak i dorosłych na fotelu dentystycznym.

    Bezbolesne znieczulenie WAND

 

 

©, Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne Dijakiewicz Sp. z o.o. | ul. KS. J. Poniatowskiego 6, 81-724 Sopot | tel./fax: 58 343 22 38 | email: centrum@dijakiewicz.pl