Nasz zespół

Nasz zespół

doświadczonych lekarzy stomatologów, higienistek oraz asystentek

dr n. med. Maciej Dijakiewicz

dr n. med. Maciej Dijakiewicz

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz implantologii stomatologicznej. Lider Umiejętności Implantologcznych. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, wieloletni pracownik naukowo- dydaktyczny Katedry Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, kierownik Przychodni Chirurgii Stomatologicznej oraz dyrektor Specjalistycznego Centrum Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Czytaj więcej
dr n. med. Joanna Dijakiewicz-Seitz

dr n. med. Joanna Dijakiewicz-Seitz

Specjalizuje się w implantologii stomatologicznej, protetyce, stomatologii estetycznej oraz pedodoncji (stomatologii dziecięcej). Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem. Ukończyła ponad 30 kursów w ośrodkach zagranicznych m. in. w Portugalii, Szwajcarii, Francji i Szwecji. Propagowała wiedzę o stomatologii na uczelni oraz na międzynarodowych i krajowych kongresach. Posiada certyfikat umiejętności w dziedzinie implantologii stomatologicznej.

lek. dent. Maciej Olejniczak

lek. dent. Maciej Olejniczak

Specjalizuje się w leczeniu implantologicznym, chirurgii stomatologicznej, protetyce i leczeniu endodentycznym pod mikroskopem. Pracował w Zakładzie Technik Dentystycznych i Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia pogłębiając swoją wiedzę z zakresu dysfunkcji narządu żucia oraz protetyki. Swoje kwalifikacje z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki oraz leczenia endodontycznego poszerzał m. in. w Central European Osseointegration Centre.

lek. dent. Paweł Popławski

lek. dent. Paweł Popławski

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, protetyce, stomatologii dziecięcej oraz odtwórczej. Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębia uczestnicząc w wielu kursach oraz konferencjach naukowych.

lek. dent. Przemysław Fiedorczuk

lek. dent. Przemysław Fiedorczuk

Wioleta Sobierajska

Wioleta Sobierajska

asystentka stomatologiczna

Żaneta Norowska

Żaneta Norowska

higienistka stomatologiczna

Nie zwlekaj

Zarezerwuj wizytę

CENTRUM STOMATOLOGICZNO-IMPLANTOLOGICZNe DIJAKIEWICZ +48 58 343 22 38 albo użyj formularza Formularz kontaktowy
Nasza Misja

Naszym celem jest oferowanie kompleksowego leczenia, koncentrujemy się dodatkowo na tych aspektach terapii, które są najistotniejsze dla długotrwałej satysfakcji pacjenta.

Klinika

Aleja Niepodległości 670A
81-854 Sopot

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-15:00

Kontakt

+48 58 343 22 38
centrum@dijakiewicz.pl
Al. Niepodległości 670A, Sopot