Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Wielką wagę przykładamy do kompleksowej opieki stomatolo­gicznej dzieci. W jej ramach oferujemy specjalistyczne leczenie zachowawcze zębów mlecznych u dzieci w zależności od ich wieku oraz stopnia lęku przed dentystą. Nasi lekarze potrafią dotrzeć do małego pacjenta, zrozumieć jego reakcje i potrzeby. 

Zęby dziecka wymagają szczególnej higieny i profilaktyki oraz regularnych wizyt kontrolnych u dentysty, zazwyczaj co 6 miesięcy, a w przypadku nasilonej próchnicy co 3 miesiące. W naszym Centrum przykładamy szczególną wagę do nauki prawidłowego szczotkowania zębów mlecznych, uzębienia mieszanego i zębów stałych u nastolatków. Naszych nowych małych pacjentów uczymy techniki prawidłowego mycia zębów, rodziców instruujemy odnośnie higieny jamy ustnej i zasad żywienia ich dzieci. Zabiegi leczenia ubytków próchnicowych u maluchów przeprowadzane są całkowicie bezboleśnie, z zachowaniem zasady wcześniejszej adaptacji dziecka do stomatologa i gabinetu. Kładziemy nacisk na regularne zabiegi profilaktyki fluorkowej w postaci lakierów i lakowania zębów.

 

Bezbolesne znieczulenie

WAND - to komputerowe znieczulenie, które zapewnia bezbolesność w trakcie jego aplikacji oraz podczas całej wizyty u stomatologa. Najcieńsza igła oraz powolne, stopniowe podanie znieczulenia bez uczucia bólu i nacisku na tkanki miękkie zapewnia komfort i brak stresu odczuwalny zarówno przez dzieci jak i dorosłych na fotelu dentystycznym.

Nie zwlekaj

Zarezerwuj wizytę

CENTRUM STOMATOLOGICZNO-IMPLANTOLOGICZNe DIJAKIEWICZ +48 58 343 22 38 albo użyj formularza Formularz kontaktowy
Nasza Misja

Naszym celem jest oferowanie kompleksowego leczenia, koncentrujemy się dodatkowo na tych aspektach terapii, które są najistotniejsze dla długotrwałej satysfakcji pacjenta.

Klinika

Aleja Niepodległości 670A
81-854 Sopot

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-15:00

Kontakt

+48 58 343 22 38
centrum@dijakiewicz.pl
Al. Niepodległości 670A, Sopot