Międzynarodowy kurs implantologiczny

Międzynarodowy kurs implantologiczny

Pod koniec zeszłego roku w Szwajcarii odbył się kurs implantologiczny, w którym jednym z prelegentów i konsultantów był prezes Centrum Stomatologiczno-Implantologicznego Dijakiewicz dr Maciej Dijakiewicz. Kurs został przeprowadzony w doskonale wyposażonym ośrodku szkoleniowym Zimmer Institute w Winterthur.

Zajęcia przeprowadzome zostały przy użyciu najnowocześniejszych manekinów, które dzięki specjalnym układom elektronicznym pozwalają na prowadzenie ćwiczeń w prawie identycznym jak naturalne środowisku. Uczestnicy kursu mieli okazję wykonania prostych, pojedynczych implementacji jak również bardzo skomplikowanych zabiegów takich jak podniesienie dna zatoki czy augmentacja zarodka. 

Kurs skierowany był zarówno do początkujących implantologów, jak również tych doświadczonych chcących rozwijać swoje umiejętności. Wykładowcy-praktycy z różnych krajów starali się zaprezentować i umożliwić przećwiczenie wszystkich aspektów pracy z systemami implantologicznymi i protetycznymi Zimmer Dental.

Bardzo realistyczne warunki, zbliżone do naturalnych, oraz bezstresowa atmosfera stworzona przez prowadzących pozwoliły kursantom zdobywać wiedzę i doświadczenie w jak najbardziej efektywny sposób.

Nie zwlekaj

Zarezerwuj wizytę

CENTRUM STOMATOLOGICZNO-IMPLANTOLOGICZNe DIJAKIEWICZ +48 58 343 22 38 albo użyj formularza Formularz kontaktowy
Nasza Misja

Naszym celem jest oferowanie kompleksowego leczenia, koncentrujemy się dodatkowo na tych aspektach terapii, które są najistotniejsze dla długotrwałej satysfakcji pacjenta.

Klinika

Aleja Niepodległości 670A
81-854 Sopot

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-15:00

Kontakt

+48 58 343 22 38
centrum@dijakiewicz.pl
Al. Niepodległości 670A, Sopot