58 3432238 centrum@dijakiewicz.pl Polski English


klinikazespółleczenieimplantycennikaktualnościdla lekarzygaleriakontakt

 

Klinika
Zespół
Leczenie
  Chirurgia stomatologiczna
  Stomatologia dziecięca
  Stomatologia zachowawcza
  Leczenie kanałowe
Implanty
  Implanty dentystyczne - lepszy sposób leczenia
  Obdudowa pojedynczego zęba
  Odbudowa kilku zębów
  Odbudowa wszystkich zębów
Cennik
Aktualności
Kontakt

 


Implanty

Specjalnością naszego Centrum jest implantologia, ze wszystkimi jej aspektami, od uzupełnienia pojedynczych braków zębowych do skomplikowanych przypadków, wymagających zabiegów regeneracyjnych kości i tkanek miękkich.

Doświadczenie zespołu w leczeniu implantologicznym oparte jest na wieloletniej współpracy z najbardziej renomowanymi producentami implantów m. in. Zimmer, Straumann, Alpha Bio.

Oferujemy rozwiązania nowoczesne, sprawdzone i przystępne cenowo.

Implanty dentystyczne

Czym są implanty?

Implanty stomatologiczne (implanty dentystyczne) to bezpieczna, estetyczna alternatywa dla tradycyjnych koron, mostów i protez. Dzięki temu, że odbudowane na implantach zęby wyglądają naturalnie zapewniając funkcje i komfort żucia porównywalny z zębami własnymi, wybierane są przez coraz większą grupę pacjentów.

Zobacz więcej ...

Implanty - odbudowa pojedynczego zęba

Odbudowa pojedynczego zęba.

W przypadku utraty pojedynczego zęba, korona na implancie może być najlepszym rozwiązaniem. Pojedyncza korona na implancie wygląda, funkcjonuje i jest odczuwalna jak naturalny ząb.

Zobacz więcej ...

Implanty - odbudowa kilku zębów

Odbudowa kilku zębów.

W przypadku braku kilku zębów, rozwiązaniem może być most oparty na implantach. Eliminuje to konieczność szlifowania własnych zdrowych zębów. Stosując już tylko dwa implanty można odbudować kilka zębów (np. 3 lub 4)

Zobacz więcej ...

Implanty - odbudowa wszystkich zębów

Odbudowa wszystkich zębów w żuchwie lub szczęce.

W przypadku braku wszystkich zębów w górnej i/lub dolnej szczęce, możliwe jest zastosowanie bardziej pewnego rozwiązania w postaci protezy całkowitej lub mostu, opartych na implantach.

Zobacz więcej ...

 

©, Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne Dijakiewicz Sp. z o.o. | ul. KS. J. Poniatowskiego 6, 81-724 Sopot | tel./fax: 58 343 22 38 | email: centrum@dijakiewicz.pl